Wydajność to główny czynnik, który działy IT muszą utrzymywać na wysokim poziomie, aby efektywnie wspierać biznes.

Wydajne działanie baz danych i systemów informatycznych jest zagadnieniem, z którym informatycy zmagają się na co dzień. Często niska wydajność jest kompensowana kolejnymi inwestycjami w coraz większe serwery.

Tak nie musi być!

W XPLUS, dzięki praktycznej wiedzy, powstało intuicyjne i innowacyjne narzędzie dla administratorów baz danych oraz developerów, które w sposób przejrzysty informuje nie tylko o problemach wydajnościowych, ale przede wszystkim pokazuje ich przyczynę.

Samo narzędzie to nie wszystko. Stworzyliśmy unikalny zestaw usług, które pozwalają działom IT rozwiązać te problemy wraz z naszymi specjalistami, unikając w ten sposób inwestycji w sprzęt, dodatkowe licencje i wsparcie techniczne producentów.

Nasze doświadczenie zdobyte w bardzo wielu środowiskach na różnych platformach pokazuje, że znakomita większość problemów wydajnościowych spowodowanych jest poprzez zbyt długi czas odczytywania informacji z urządzeń dyskowych. Potrafimy, wykorzystując nasze narzędzie, zmierzyć ten czas i pokazać z dokładnością co do sekundy, czy problem leży po stronie bazy danych, czy też po stronie systemu dyskowego. Jesteśmy w stanie wskazać w funkcji czasu zapytania, które są odpowiedzialne za problemy wydajnościowe. Nasi eksperci przygotują rozwiązanie problemu.

  • Wiemy, że przeprowadzając optymalizację odczytów danych, można zredukować ich liczbę aż o 80%.
  • To bezpośrednio przekłada się na wzrost wydajności całej bazy danych Oracle.

Oprogramowanie XPLUS PERFORMANCE MONITOR jest produktem polskim. Powstało na bazie ponad 15 lat doświadczeń naszych specjalistów w optymalizacji i rozwiązywaniu problemów wydajnościowych baz danych Oracle. Zdobywając nowych Klientów i nowe doświadczenia, poszerzamy naszą wiedzę, co skutkuje nowymi funkcjami oprogramowania i skuteczniejszym zarządzaniem wydajnością tych baz.

Zapraszamy do współpracy Zespół XPLUS

Wydajność to główny czynnik, który działy IT muszą utrzymywać na wysokim poziomie, aby efektywnie wspierać biznes.